top of page
BOA ASTROPSY

Люди Вищих планет, перше повернення Сатурна – особливості взаємодії. Плутоніанець. Частина II



"I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself."


David Herbert Lawrence


У період першого повернення Сатурна плутоніанці як позитивні, так і негативні, особливо «токсичні» як для себе, так і для своїх партнерів, нептуніанці також токсичні, але саме щодо себе, в цей період вони можуть займатися свідомим самоотруєнням, а партнеру дістається за залишковим принципом. Нептуніанця в цей період можна порівняти з опіумним чарівником-фокусником, так боляче в реальності, що хочеться жити в ілюзії – і він там живе, паралельно втягуючи у свій ілюзорний світ усіх бажаючих. Визначальним є слово бажаючих: «Ах, обдурити мене не важко, я сам обманюватися радий». Хоча заради справедливості, слід зазначити, що часом коли Нептуніанець робить анестезію собі, то його партнерів накриває ударною хвилею, із серії - усім спати, і чекаємо "принца" в кришталевій труні зі шматком отруєного яблука. Проблема в тому, що Нептун є "пожирачем часу", і цілком можливо так і померти в нептуніанському дурмані, не дочекавшись світлого майбутнього, хоча є й такі любителі "поплавати".

У плутоніанців, навпаки, отрута розпачу і саморуйнування може бути настільки сильною, що він готовий знищити себе, а заразом і бідолах, які виявилися поруч. У Плутона анестезії немає, тож "різати буде по-живому".

Плюс у тому, що виманити у цей період плутоніанця з його «лігва темної рефлексії» для стосунків досить проблематично, і партнер повинен виявити завидний ентузіазм і належну старанність, щоби привернути його увагу. Парадоксальним є той факт, що плутоніанець завжди знає напевно – підходить йому людина для стосунків чи ні, можуть вийти стосунки чи ні, його це людина чи ні, і йому не потрібні місяці спілкування– це миттєвий скан енергетики.

Інше питання, що плутоніанець теж людина, і йому часом хочеться підставити бліду, виснажену муками темних роздумів фізіономію під промені сонечка під назвою флірт та романтика. Власне, за цією схемою плутоніанець і будує свої відносини в юності, нехай рідко, але буває. Тобто в хід йдуть управитель асцендента, Сонце, Місяць, планети в першому домі, навіть якщо вони мають відношення до Плутона, але він ніби працює у фоновому режимі, людина виявляє інші межі свого характеру. Саме тому коли плутоніанець виявляє партнеру, хоча б частину своєї справжньої натури, у партнера може настати шок. Умовно дівчині сподобався асцендентальний Близнюк із Меркурієм у Стрільці, а тут виявляється таке…

Але частіше, особливо в молодому віці, плутоніанці обмежуються самокатуванням у гордій самоті, являючи світу соціально адаптованого себе, так - погано, так - самотньо, так щось не гаразд, але поділитися своїми проблемами з партнером немає жодного бажання, саме тому на якомусь етапі виникає резонне питання, а навіщо мені такий партнер, якому я не довіряю, за яким слідує цілком логічне розставання.


Тобто якщо навіть плутоніанець у період своєї трансформації 29-30 років вступить у стосунки, то він не показуватиме свою суть, а спробує влізти в старі «септенерівські» штанці.

Другий момент, що плутоніанець подібний до акули, яка відчуває запах крові за багато кілометрів, так і Плут відчуває запах деструкції. До плутонінаців немов магнітом, тягнуться люди надламані, змучені, з підірваною психікою, що мають потяг до саморуйнації та інші мазохістські тенденції. плутоніанець, миттєво відчуває надлом в іншій людині, і це також може змусити його вийти зі свого таємного притулку, підкоряючись інстинктам, може й не дуже хочеться, але треба.

Однак у період першого повернення Сатурна, плутоніанець і сам досить вразливий, тому навіть якщо йому в цей період зустрічається надактивний партнер, вкрай зацікавлений у ньому, він може на якийсь період захотіти відволіктися від своїх роздумів, але через якийсь час поспішає відкланятися, застосувавши ресурси решти картки. Навіть якщо в партнері присутні деструктивні мотиви, Плутоніанець у цей період, не відчуває в собі сил взятися за очищення чужої «гнилі» він і сам надто нестабільний для того, щоб попрацювати провідником волі Плутона.

На етапі становлення у плутоніанців найбільше виражена іньська суть Плутона, тобто плутоніанець ніколи не подає, а лише відбиває. Відповідно, що пропонує партнер, то й повертає йому плутоніанець.

Під час першого повернення Сатурна – плутоніанець навіть позитивний, що знаходиться на стадії самопізнання, може бути надзвичайно деструктивним, особливо якщо потенційна жертва, пардон партнер, сам підставляє шию під його "ікла". І плутоніанець навіть знехотя, прокотить свого партнера, по всіх колах його особистого «пекла».

Справа в тому, що людина стабільна і несхильна до пасивно-агресивної поведінки, за бажання плутоніанця розірвати стосунки, не стане йому нав'язуватися. А ось людина з деструкцією всередині, після повідомлення Плута про розставання, почне брати його змором, той самий пасивно-агресивний вампіризм – нескінченне «я люблю тебе, повернися до мене, без тебе я помру». Подібна поведінка, наче червоний прапорець для плутоніанця. Пасивно-агресивна манера взаємовідносин - це рідна стихія особливо негативного чи що у нестабільному стані і (чи) на проміжному етапі свого становлення плутоніанця.

Тому Плут повертається, але не тому що раптом усвідомив, що помилився і зрозумів що закоханий – плутоніанець ніколи не помиляється у своїх почуттях, або перейнявся жалістю, або виявив слабкість, а тому що плутоніанець – це дослідник хворобливих та деструктивних станів, як своїх так і чужих і пощади від нього тепер уже не чекайте. Це саме той випадок, коли «лікар» знайшов свого «пацієнта», або «кат» свою «жертву».

На певному етапі еволюції плутоніанця він абсолютно без зазріння совісті може провести емоційне «свіжування» своєму партнерові, який під час цього «обряду» побачить і Бога, і чорта. А в голові у такого плутоніанця частіше за інші фрази звучить фраза «ти повний лайна». Плутон не гидує людськими «нечистотами», і не знає жалю.

Природа плутоніанців така, що вони добре працюють із потоками енергії, тобто можуть як енергетично наповнювати, так і спустошувати, тому в цій взаємодії легко можна побачити елементи схеми вампіризму.


Однак класичних вампірів, тобто тих, хто не може генерувати енергію самостійно, відключений від космічних потоків і змушений викачувати її у жертв, серед істинних плутоніанців не існує - у плутоніанців, завжди підвищений енергетичний рівень, відбувається це від того, що особливо в молодому віці вони займають позицію спостерігача, витрачаючи енергію по мінімуму, плюс сам Плутон наділяє своїх підопічних своєрідним внутрішнім акумулятором, а паливом для цього акумулятора як не дивно служить внутрішні страждання самого плутоніанця, умовно, чим більше він займається самокопанням з метою знищення деструктивних програм, тим більше виділяється енергії. Молодого плутоніанця можна порівняти із діючим вулканом, коли начебто нічого не відбувається, але внутрішні процеси запущені.


Однак відбирати енергію у ослабленої і без того надламаної та енергетичної знеструмленої людини плутоніанець не любить, так Плутон не гидує харчуватися падалью, але радості це плутоніанцю не дає, це його робота і не більше.


Навколо плутоніанців, завжди присутні люди з ослабленою енергетикою, можна сказати, що довгий час вони виступають у ролі енергетичного обігрівача, коли можна погрітися, поплакатися та енергетично підживитися. У той же час плутоніанці особливо до 30 поводяться тихо і непомітно, якщо їм зустрічається людина з проблемами, можуть виступити в ролі жилетки, але цілеспрямовано, ні кого не шукають, їм і на самоті добре.

Але в момент повернення Сатурна, відбувається деяке зміщення орієнтирів і координат, коли Шахрай пробує на дотик навколишнього його реальність. Саме тому в цей час плутоніанець може стати видимим для різних енергетичних вампірів, найчастіше саме пасивно-агресивного штибу. З агресивними вампірами у плутоніанців розмова коротка, на тиск реагують ще більшим тиском, і навіть можуть з ними жорстко пограти в настанову, саме тому вампіри агресивної спрямованості вважають за краще не зв'язуватися з плутоніанцями. А ось пасивно-агресивні, спочатку можуть думати, що придбали ласий шматочок у вигляді простачка - енергетичного донора. Але фокус у тому, що цей випадок, коли енергію відберуть у вампіра.


Непоодинокі випадки, коли партнер плутоніанця просто не знає, що він вампір пасивно-агресивного штибу, він знайомиться з плутоніанцем і банально відчуває поряд з ним колосальне енергетичне підживлення, життєвий тонус підвищується, прокидаються нові бажання та мрії, радість наповнює серце. Крім того, справжні плутоніанці, люди харизматичні, що робить їх ще більш привабливими.


Однак для плутоніанця такий партнер не може бути повноцінною парою, саме тому, не мудруючи лукаво, він навіть подавшись імпульсу трохи відволіктися, намагається втекти від нього. Мовляв, я тобі трохи допоміг енергетично, було цікаво, але час і честь знати. І ось тут, той самий головний поворотний момент, коли партнер і не підозрює про свій вампіризм, починає розуміти, що втрачає свого донора, хоча це бажання часто маскується під «любов до труни», «вмираю без тебе», «вб'ю себе, якщо тебе не буде» (як же це в стилі Плутона).


Це все ознаки наявності «мертвої плоті», коли починаються спроби утримати плутоніанця будь-якими способами. Збоку може здатися, що ось воно пристрасне кохання, але насправді така людина інстинктивно не хоче відпускати партнера, який може виступити в ролі лікаря, здатного допомогти позбавитися душевного болю. Та справа зовсім не в "фатальному коханні", просто коли плутоніанець йде, прихопивши свої енергетичні ресурси, для партнера звиклого до них, це і справді смерті подібно, починається справжнісінька ломка, результатом якої стане емоційний шантаж, тиск на жалість і благання про повернення Плута. І він повернеться, повернеться, щоб навчити правильній енергетичній взаємодії, а заразом відучити паразитувати на інших, а натомість переходити на власні енергетичні ресурси. Ще одна причина ломки - це адреналіновий кайф, справа в тому, що Плут, розхитуючи емоційно свого партнера, привчає його до своєї системи реакцій, які на порядок вищі, а після, як він уходить, природно утворюється порожнеча, людина розучилася перебувати в рівновазі, нехай біль, але не порожнеча, розвивається своєрідний "Стокгольмський синдром". Що також повертає до питання правильної енергетичної взаємодії – 2-8 – своя енергія – енергія партнера. Взагалі багато в чому стосунки з людьми Вищих планет усіх типів, більше схожі не на стосунки, а на іспити, коли знайомство це лише привід для проходження потрібних уроків.


Методи плутоніанця на етапах особистісної трансформації – це біль, страх, приниження, страждання, знищення тощо. Це завжди спосіб батога, питання лише в дозуванні, комусь цілком достатньо і просто побачити цей "батіг", а комусь мало «захлинатися у власній крові». Тобто партнер плутоніанця буде змушений пройти через багато мук, перш ніж засвоїть головні уроки Плутона. Плутоніанці не мають жалю ні до себе, ні до партнера, часто в молодому віці через катування партнера, плутоніанець пізнає себе. Партнер у цьому плані виступає як піддослідний кролик – «а якщо я зроблю так!», ага терпиш, а «якщо ось так»? Паралельно перевіряючи власні реакції. Чітко відзначаючи напади самовдоволеного садизму і пряного смаку емоційної влади, яка так живить Его, яке так довго не отримувало схвалення, до речі це проблема всіх представників Вищих планет "невидимість", недооціненість, неприкаяність до першого повернення Сатурна. Однак солодкі відчуття швидко змінюються, присмаком "мертвечини", виразно приходить усвідомлення, що харчується подібним чином не справжнє Я, а його нижчий прояв. Не поодинокі випадки, коли плутоніанець різко залишає партнера, оскільки вважає, що основну роботу він зробив, процес очищення запущений, а з рештою впораєшся сам.


Однак відмінною рисою є те, що молоді плутоніанці зазвичай роблять багато дій інстинктивно, підкоряючись «первісному поклику» всередині. Однак, чим старшим стає плутоніанець, тим більш свідомі його дії як у позитивних, так і негативних. З віком плутоніанець не перестає бути чистильником і носієм року, але справа в тому, що він уже усвідомлює свою функцію і при належному рівні розвитку, допомагає людям знайти себе і навіть відверто фатальні події, які приносить він сам, відчуває як необхідне зло для подальшого розвитку. духу людини. Негативний також усвідомлює свою міць, але отримує насолоду від процесу руйнування.

Крім того, як позитивний, так і негативний зрештою розуміють, що жалість як до себе, так і інших є недозволеною розкішшю у космічному вирі. Жалість, як деякий побічний ефект роботи Плутона над Его, коли з кожним відмерлим фрагментом, проявляється справжня закладена Космосом суть людини. А тому з кожною подібною процедурою, емоцій щодо цього все менше - це погляд "по той бік річки".



Вільна – Незламна!




Читайте також:

Популярні пости
bottom of page